دوربین عکاسی قدیمی نیکون Nikon S2

دوربین عکاسی قدیمی نیکون Nikon S2

Nikon S2

بررسی دوربین: Nikon S2 با Nikkor-S 50mm f / 1.4 
یک بررسی عالی از نویسنده مهمان لئونارد گوه. S2 یک دوربینی کلاسیک است که یک تجربه عالی برای استفاده است. اجازه دهید لئونارد به ما بگوید در مورد آن. 

بررسی: نیکون S2 با Nikkor-S 50mm f / 1.4

یادداشت افتتاحیه: در حالی که در مدت زمان بسیار طولانی در مورد این سایت خیره شده ام و مایلم چیزی را از Bellamy خریداری کنم، من این کار را نکردم. احساس گناه در مورد آن، من تصمیم گرفتم با نوشتن یک بررسی از S2 نیکون، که من آن را به عنوان دوربین واقعا محدوده شگفت انگیز است. 

Nikon S2 دوربین عکاسی و فیلمبرداری با نام تجاری با نام تجاری کمپانی ژاپنی است که تقریبا 56000 قطعه از زمان شروع کار خود در سال 1955 از کارخانه خارج شده است. S2 Nikon S، که اساسا بر اساس دوربین های دوربینی Early Contax ساخته شد، تا آنجا که حتی لنز بین دو سیستم یکسان است.

همانند دوربین های دوربینی که در طول آن دوران ساخته شده اند، نیکون S2 به خوبی از آن برخوردار است و شما می توانید بگویید که تلاش های شگفت انگیز برای ساخت S2 یک "مخزن" بود. این ساخت و ساز تقریبا تمام فلز است، صرفه جویی در استفاده از پلاستیک برای برخی از اجزای مانند پوست دوربین

عرشه بالای نیکون نسبتا مینیمالیستی است. شماره گیری شاتر به دو لایه تقسیم می شود. یکی در بالا برای سرعت های شاتر سریع تر است، در حالی که یکی زیر آن برای سرعت هایی که 1/30 ثانيه از ثانیه یا کندتر است، استفاده می شود. برای فعال کردن سرعت شاتر کم، شما باید شماره بالا را به 1/30 تغییر دهید.این ممکن است به نظر برخی از افراد دشوار است، اما تنها موضوع استفاده از آن است. من آن را واقعا سازگار کردم.

hotshoe دارای نقاط تماس نیست و عمدتا برای تعمیر یک فلاش است که می تواند به پورت X-sync واقع در سمت چپ تیرانداز متصل شود.

بعضی از ویژگی های نیکون S2 بعدا اولین بار در اولین SLR نیکون، نیکون F ساخته شده اند. به عنوان مثال، پشتی قابل جابجایی دوربین برای بارگذاری فیلم، و نیز یقه A / R (پیش یا عقب) که دکمه شاتر را احاطه کرده است .

تمرکز را می توان از طریق دو روش انجام داد. در عوض لنز را به صورت دستی تغییر دهید یا همچنین می توانید چرخ دندان که در جلوی دوربین قرار دارد را چرخانید. این به طور معمول به عنوان تمرکز اسپکتیو شناخته می شود، به این معنی که لنز با استفاده از بدن دوربین متمرکز شده و عناصر لنز برای تمرکز چرخانده نمی شوند. این برای یک دست عملی دوربین (تنها زمانی که شما دارای سرعت شاتر و دیافراگم ثابت است) عالی است، زیرا شما می توانید دوربین را تا چشم خود نگه دارید، تمرکز کنید و با دکمه شاتر با یک دست کلیک کنید. برای یک مرد که کیف های خرید همسرش را مانند من نگه می دارد، این یک خدانگهدار است.منظره یاب 1: 1 نیز برای تمرکز با هر دو چشم باز است، چیزی که حتی دوربینی مدرن نیز کم است. با این حال، یک نکته مهم این است که پنجره های نمایشی Nikon S2 یک میدان دید 50 میلی متری با هیچ فریلینال برای لنزهای دیگر فاصله کانونی فراهم می کند. بنابراین، اگر شما یک لنز 35 میلی متری را به آن وصل کنید، مطمئنا نیاز به یک منظره یاب خارجی نوری خواهید داشت.

یکی از چیزهایی که من دوست دارم با توجه به S2 آن را انجام دهم این واقعیت است که شما وقتی فیلم رول جدیدی را بارگذاری میکنید، باید به صورت دستی تنظیم مجدد فیلم فیلم را تغییر دهید. همچنین، اگر فکر میکنید صدای شاتر S2 مانند Leicas ساکت است، شما اشتباه میکنید. در حالی که آن را به عنوان بلند به عنوان یک SLR نیست، شاتر S2 قطعا قابل توجه و jarring در محیط آرام است.

هیچ سنجش نوردهی در S2 وجود ندارد، بنابراین شما می توانید از Voictlander VCII meter یا مانند من استفاده کنید که از Tri-X استفاده می کند، مقادیر نوردهی مورد نیاز را اندازه گیری کنید.

همه در، S2 بدن عالی است اگر شما به دنبال گرفتن دوربین دور نیک نیکون. با این حال، ممکن است دشوار است برای پیدا کردن یکی از شرایط کار خوب و بیرونی است. Bellamy از فروش شخصی خود نیز استفاده می کند، و مطمئن هستم که او یک واحد آسیب دیده نخواهد فروخت. لنزها این روزها بسیار کمیاب هستند، اما من مطمئن هستم که Bellamy می تواند برای چند قطعه خوب منبع تولید کند. من به دنبال 35 میلی متر برای ماه آینده هستم.Nikkor-S 50mm f / 1.4 یک لنز کنتراست دوست داشتنی است. من نمیتوانم در مورد تولید مثل رنگ آن را اظهار نظر کنم، چرا که من تا به حال تنها با فیلم B / W شلیک کرده ام. کپی که من دارم تقریبا بی نهایت اپتیکی است، و بازرسی بصری نشان می دهد که پوشش هنوز ادامه دارد. لنز کنتراست نازک است، اما برای یک اپتیک که خیلی قدیمی است، وضوح بسیار کم است. در حالی که من به اندازه کافی نخواهم آمد و می گویم که این دقیق تر از یک لایکا Summilux-M 50 میلی متر از همان دوران است، قطعا قابل مقایسه است. با این حال، "بوک" Nikkor-S 50 میلیمتر f / 1.4، به اندازه یک لایکا صاف نیست، اما مطمئن هستم که این مسئله برای اکثر مردم مشکل نخواهد بود. 
ترجمه گوگل


اطلاعات فروش 09174251447هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...