لنز سونی مانت نکسSony E 18-200mm f/3.5-6.3 OSS Lens

Sony E 18-200mm f/3.5-6.3 OSS Lens

Sony E 18-200mm f/3.5-6.3 OSS Lens

اگر شما به دنبال یک راه حل واحد برای پوشش همه سناریوهای احتمالی هستید، لنز OSS از Sony ممکن است انتخاب خوبی برای شما باشد. قادر به ارائه یک زاویه بزرگ به طیف گسترده ای از زوم معادل 27-300mm، تیرانداز خواهد شد گرفتن عکس از افراد در نزدیکی و دور بدون نیاز به مبادله لنز. لنز همچنین دارای یک دیافراگم f / 3.5-6.3 برای نگه داشتن لنز نسبتا جمع و جور است و شامل یک عنصر ED و همچنین چهار عنصر ناهموار برای کاهش aberrations.

با استفاده از تثبیت کننده تصویر داخلی SteadyShot ساخته شده است، کاربران می توانند تصاویر واضح تر با کاهش لرزش دوربین لذت ببرند. حالت فعال نیز وجود دارد، برای گرفتن فیلم های صاف. مزایای دیگر این لنز عبارتند از کلید قفل زوم که مانع از خزش زوم در هنگام استفاده از لنز و طراحی تمرکز داخلی است که به بهبود عملکرد AF کمک می کند. علاوه بر این، دیافراگم دایره ای هفت تیغه کمک می کند تا بوکه صاف و گرد را ایجاد کند.

این دوربین 18 مگاپیکسلی با ابعاد APS-C برای دوربین های E-mount APS-C طراحی شده است که کاربران از زاویه دید گسترده ای به محدوده فوق العاده تله فوتو معادل 27 تا 300 میلیمتر می رسند.

حداکثر دیافراگم f / 3.5-6.3 متغیر می تواند اندازه و وزن کلی لنز را به حداقل برساند.

یک عنصر شیشه ای پراکنده فوق العاده پایین در طراحی لنز برای کمک به کاهش آبراه های رنگی و لکه های رنگی برای بهبود وضوح و بی طرفی رنگ طراحی شده است.

چهار عنصر فضایی در طراحی لنز گنجانده شده اند تا آستیگماتیسم، انحنای میدان، کما و دیگر انحرافات تک رنگ را کاهش دهد.

تثبیت کننده تصویر نوری SteadyShot کمک می کند تا به حداقل رساندن ظاهر لرزش دوربین برای عکس های شفاف تر، هنگام عکسبرداری دستی با سرعت شاتر پایین تر. این سیستم تثبیت می تواند با تثبیت کننده تصویر نوع سنسور دوربین انتخاب شده برای کنترل موثر تر شدن دوربین مورد استفاده قرار گیرد. این لنز همچنین یک حالت فعال فراهم می کند که در هنگام فیلمبرداری، ثبات را فراهم می کند، حتی در انتهای وسیع

قفل سوئیچ زوم جلوگیری می کند که بلا استفاده از لنز را به طور تصادفی گسترش می دهد.

یک مکانیزم تمرکز داخلی کمک می کند تا فوکوس اتوماتیک سریع تر و پاسخگو تر، فاصله فوکوس حداقل 11.8 "، و راحت تر به کار گرفته شود زیرا لنز در طول استفاده تغییر نمی کند.

دیافراگم هفت تیغه ای با استفاده از تکنیک های تمرکز انتخابی، به یک کیفیت خوب بوکه کمک می کند..

اطلاعات فروش لنز سونی Sony E 18-200mm f/3.5-6.3 OSS Lens

09174251447

ایزدی 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...