تاریخچه فیلم های سوپر8

تاریخچه فیلم های سوپر8

در بهار سال 1965، یک فیلم انقلابی جدید فیلم فیلم معرفی شد و دنیای فیلم سازی از آن زمان به بعد هم همین طور نیست. فیلم های خانه به طور ناگهانی به توده ها تبدیل شده اند بسیار شبیه به دوربین های Brownie که هنوز عکاسی را در دسترس قرار می دهند. در اینجا چگونگی شروع همه این موارد:

1923
این زمانی است که داستان «فیلمهای خانگی» عملی واقعا آغاز شد. فیلم 35 میلیمتری استاندارد برای انتشار تئاتر بود، اما به دلیل ماهیت آتش سوزی آن، بسیار سنگین، گران و خطرناک بود. دوربین 16 مگاپیکسل "Cine Kodak"، که توسط عکاسان پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد و حدود 7 پوند وزن دارد، باید در دوران فیلمبرداری با دو بار در ثانیه در ثانیه حرکت کند و هزینه ای هنگفتی بود.

1932
فرمت "Cine Kodak هشت" معرفی شد. فیلمبرداری با استفاده از یک فیلم 16 میلیمتری مخصوص که دوبرابر تعداد سوراخها در هر دو طرف بود، فیلمساز باید فیلم را از طریق دوربین در یک جهت اجرا کند، سپس دوربین را باز کرده و دوباره قسمت دیگر فیلم را باز کرد. پس از پردازش، آزمایشگاه فيلم را به طور ضخیم در مرکز قرار داده و یک قسمت را به سمت دیگر 50 فوت فیلم فیلم 8 میلیمتری متصل می کند.

1950s
با وجود این چالش ها، دوربین های فیلم خانه ای 8 میلی متری، در تعطیلات و در احزاب خانوادگی و رویدادهای خاص، به چشم دیدنی تبدیل شدند.

1965
کداک فرمت Super 8mm را معرفی کرد که شامل فیلم، دوربین و پروژکتور بود. ارزان تر و راحت تر از فرمت های قبلی، این چیزی است که واقعا ساخت فیلم را به توده ها تبدیل کرد. بارگذاری کارتریج فیلم را قطع کرد و تقریبا احمقانه بود. ساخته شده از پلاستیک، به این معنی است که هیچ متراکم، که یک مسئله رایج در مجله 16min Cine-Kodak بود. و کل کارتریج 50 پا را می توان بدون وقفه شات.

کارتریج خود اطلاعاتی در مورد سرعت (ASA) فیلم و همچنین اطلاعات فیلتر برای محصولات سیاه و سفید ارائه داده است. پیک های دقیق در نقاط خاصی در لبه کارتریج قرار گرفته و با فعال کردن سوئیچ های مکانیکی یا الکترونیکی در اکثر دوربین های سوپر 8، که اکثر آنها با موتورهای باتری ساخته شده اند، نیاز به باد کردن یک حمل و نقل بهار محور ایجاد شده است.

1973
در سال 1973، فیلم Super 8 با یک نوار پوشش کامل مغناطیسی در کنار فیلم ایجاد شد که موجب ضبط صدای همراه با تصویر شد.

این عادلانه است که فیلم سینمایی 8 میلیمتری فیلمسازی آماتور را متحول کند. با کیفیت زیباییشناختی آن، همچنان در فیلم سینمایی برای فیلمهای کوتاه، بازرگانی و ویدیوهای موسیقی استفاده می شود. شما حتی می توانید بگوئید که همه این فیلم های خانگی فقط پیش از هزاره ای از امروز جذب شده اند!

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...