ریموت کنترول تریگر MIOPS

ریموت کنترول تریگر دوربین عکاسیMIOPS

ریموت کنترول هوشمند

MIOPS Camera Trigger

MIOPS Camera Trigger

اتصال و کنترول از طریق گوشی

MIOPS Camera Trigger

قابلیت های ریموت کنترول تریگر دوربین عکاسی

MIOPS Camera Trigger

 

MIOPS Camera Trigger

 

 

MIOPS ارائه تمام ویژگی های مورد نیاز برای عکاسی با سرعت بالا در یک واحد فراهم می کند و ویژگی های پیشرفته از طریق یک یکپارچه سازی کل با پلت فرم هوشمند تلفن. این گرفتن عکس های خلاقانه بسیار آسان است که به شما این فرصت را به فاش مهارت های خود را با عکس های بزرگ دارند خواهد شد. MIOPS خواهد شد تجهیزات عکاسی مورد علاقه خود را.

MIOPS است که برای اولین بار ماشه در بازار نیست، اما در حال رفتن به یکی از بهترین. شما می توانید MIOPS با تلفن هوشمند خود را از طریق بلوتوث کنترل کنید. شما می توانید با استفاده از تنظیمات اختصاصی نرم افزار تلفن هوشمند تنظیم و ارسال آنها به MIOPS با یک کلیک ساده بر روی phone.You خود را می توانید یا استفاده MIOPS برای توابع پایه مانند سرعت بالا و عکاسی رعد و برق، اما شما همچنین می توانید به او اجازه دهید انجام سناریوهای پیچیده مانند ترکیب حالت های مختلف در همان راه اندازی. اگر شما نمی خواهید به استفاده از یک تلفن هوشمند، شما همیشه می توانید با استفاده از دکمه MIOPS در هیئت مدیره و صفحه نمایش LCD رنگی را پیکربندی کنید. MIOPS یک سیستم عامل های ارتقا. آن را به ویژگی های جدید و ارتقاء باز رایگان برای طول عمر خواهد بود. شما قادر به شارژ MIOPS با هر شارژر USB خواهد بود. از آن خواهد شد وزن سبک، جمع و جور اندازه و سازگار با اکثر دوربین های DSLR.

 

 

رعد و برق، آتش بازی، ظاهر بالون یا یک پرتو لیزر برش توسط یک مانع، فقط به نام چند. هنگامی که چنین رویداد شناسایی شده است، آن را باعث دوربین یا فلاش. MIOPS دارای یک پورت ورودی که در آن شما می توانید قلاب کردن سنسورهای خارجی است. شما می توانید برای مثال به قلاب تا یک سنسور فشار و با استفاده از فشار به عنوان یک رویداد تحریک. این ممکن است به برنامه MIOPS به طوری که آن را به یک عکس هر زمان کسی قدم بر روی حصیر درب خود را. شما فقط نیاز به یک سنسور فشار در زیر حصیر و اتصال آن به MIOPS. بسیاری از سنسورهای مختلف وجود دارد خارج وجود دارد و این بدان معنی است که شما باید گزینه نامحدود و همچنین برای نشان دادن خلاقیت خود را با MIOPS.

MIOPS است بزرگتر از یک کارت اعتباری و تنها کمتر از یک اینچ ضخامت. این نیز وزن سبک و مصرف فضای بسیار کمی را در کیف دوربین خود را. این امر به ویژه مهم است اگر شما حمل تجهیزات سنگین دیگر خود را در کیسه خود را. MIOPS دارای یک صفحه نمایش LCD رنگی و آسان برای استفاده و رابط. شما می توانید دستگاه خود را با استفاده از دکمه در هیئت مدیره و صفحه نمایش پیکربندی کنید. این می شود حتی ساده تر اگر شما این کار را بیش از هوشمند تلفن خود را. MIOPS دارای قابلیت بلوتوث و با استفاده از تلفن هوشمند اختصاصی خود را شما می توانید MIOPS حتی بدون لمس کردن آن را پیکربندی کنید. همه از تنظیمات دستگاه نیز موجود است در نرم افزار هستند. در بالا از حالت پایه و تنظیمات، برنامه هوشمند تلفن ارائه می دهد ویژگی های دیگر مانند حالت آزادی کابل و حالت پردازش سناریو که در آن شما می توانید سناریوهای رویداد با استفاده از ترکیبی از سنسورهای مختلف را تعریف کنیم. شما می توانید به عنوان مثال ایجاد یک سناریو سفارشی مثل این: من می خواهم حالت صدا را به پس از غروب آفتاب فعال شود. شما پیکربندی این با استفاده از برنامه و سناریوی به MIOPS بیش از اتصال بلوتوث ارسال کرد. پس از آن، شما می توانید گوشی خود را و به دور، MIOPS خواهد شد مراقبت از بقیه است. این کار هوشمند تلفن نیاز به نزدیک به کار گیرند. شما می توانید سناریوهای در نرم افزار ذخیره و استفاده مجدد از آنها هر زمان که شما می خواهید. شما می توانید به سه سناریو را ذخیره می کند و هر یک از آنها می توانید در برابر دو پنج شرایط مختلف اندازه گیری شده توسط همه از سنسور تیک بزنید. MIOPS بلوتوث 4.0 سازگار است، پس از آن با انرژی کارآمد است، دارای پوشش بزرگ و سازگار با iOS و اندروید تلفن های هوشمند با بلوتوث 4.0 است.

 

عکاسی با سرعت بالا گاهی اوقات می تواند روی حیله و تزویر. در برخی موارد، شما نیاز به راه اندازی واحد های فلش خود را، نه دوربین خود را. به منظور پوشش این، MIOPS دارای دو خروجی اختصاص داده شده، یکی برای دوربین و دیگری برای واحد های فلش است. شما می توانید آنها را به طور جداگانه و یا در همان زمان استفاده کنید. آنها الکتریکی از یکدیگر جدا هستند، بنابراین هیچ خطر اتصال کوتاه وجود دارد. همچنین، هر یک از خروجی جدا شده MIOPS از دوربین و یا فلش واحد خود را نوری. این به این معنی در واقع هیچ اتصال الکتریکی بین دوربین و MIOPS خود را در همه وجود دارد. یک سر کابل اتصال به کنترل از راه دور پورت شاتر دوربین خود را و به پایان می رسد دیگر می رود به MIOPS. کابل تعویض هستند، شما می توانید MIOPS خود را با دوربین های مختلف استفاده کنید. شما لازم نیست برای خرید یک واحد اضافی برای دوربین دوم خود را. MIOPS با بسیاری از می سازد عمده و مدل های سازگار است. شما فقط نیاز به کابل مناسب برای دوربین های دیگر خود را. رابط کاربری این اتصال کابل یک فیش استاندارد 2،5 میلی متر است. کابل گسترش معمولا در بازار در دسترس است اگر شما راه اندازی های مختلف در ذهن خود را که در آن دوربین به دور از MIOPS باقی بماند. همان نیز برای اتصال فلاش معتبر است. استفاده از این استاندارد اتصال 3،5 میلی متر. برخی از دوربین های DSLR یک پورت شاتر از راه دور ندارد، به جای این می توان آنها را با یک کنترل از راه دور مادون قرمز باعث شده است. اگر شما صاحب چنین دوربین، شما نیز پوشیده شده است. MIOPS می توانید دوربین خود را با IR باعث

 

حتی این حالت به نام رعد و برق، در واقع خیلی بیشتر در مورد آن وجود دارد. رعد و برق است تنها یکی از اتفاقاتی که MIOPS می توانید با سنسور نور آن را تشخیص دهد. هنگامی که حملات رعد و برق، MIOPS تشخیص در چند نانو ثانیه و باعث دوربین خود را. عملا هیچ تاخیر غیر از زمان تاخیر از دوربین وجود دارد. MIOPS خوبی به اندازه کافی سریع برای گرفتن پیچ و مهره که برای حدود 100 میلی ثانیه قابل مشاهده ماندن است. شما لازم نیست به نگه داشتن انگشت خود را بر روی دکمه شاتر بدون دانستن زمانی که آن را در حال رفتن به اعتصاب دوباره. MIOPS آن را شناسایی و آن کمک خواهد کرد که شما را از تصویر کامل است. شما می توانید حساسیت MIOPS در این حالت تنظیم کنید. اگر شما می خواهید را به تصرف بزرگترین پیچ و مهره تنها، شما می توانید آن را به حساسیت پایین تنظیم شده است. اگر شما آن را به حساسیت سطح بالا، آن حتی تشخیص کوچکترین حملات که معمولا توسط چشم انسان متوجه نشده است. آتش بازی یکی دیگر از رویداد بزرگ را به تصرف با استفاده از MIOPS است. ایده همین کار را با رعد و برق است. شما شاید می توانند با سایر رویدادهای نور با MIOPS دستگیر می شود، ما فقط به نام دو نفر از آنها.

 

باعرض پوذش ترجمه توسط مترجم گوگل انجام شده

اطلاعات بیشتر

MIOPS Camera Trigger

فروشگاه واطلاعات قیمت

09177376686

تجهیزات عکاسی آنالوگ
https://t.me/dorbin7

تجهیزات عکاسی دیجیتال
https://t.me/camera777
 
کتاب های قدیمی
https://t.me/book707

آنتیک هزاردستان
https://t.me/antikahezardastan

آدرس سایت
www.picturessaeed.ir

اینستاگرام  
oldcamera7تجهیزات عکاسی
hezardstaanگالری عکس
mylost7  گمشدگان

09177376686

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...